Η Etoile μεγάλος Υποστηρικτής στα Tasty Guide Awards 2018!

Η Etoile είναι η πιο εξειδικευμένη Σχολή στον Επισιτισμό και τον Τουρισμό! Στο πλαίσιο των συνεργασιών και της ανάπτυξης του δικτύου της στηρίζει πάντα σημαντικές διοργανώσεις Γαστρονομίας.

Φέτος, η Etoile είναι ο Μεγάλος Υποστηρικτής των Tasty Awards 2018. Τα Tasty Guide Awards διοργανώνονται για τρίτη συνεχή χρονιά, αφού έχουν διαγράψει μεγάλη επιτυχία, με σκοπό να αναδείξουν τα καλύτερα εστιατόρια και bars της Αθήνας σε 12 κατηγορίες!

Σκοπός μας στο ΙΕΚ Etoile είναι να προσφέρουμε καινοτόμα εκπαιδευτικά προγράμματα και παράλληλα να δίνουμε τη δυνατότητα στο σπουδαστή να εργαστεί στις μεγαλύτερες Τουριστικές Επιχειρήσεις, σε κορυφαίους Ξενοδοχειακούς Ομίλους και εξαιρετικά Εστιατόρια κατά την πρακτική του άσκηση και αμέσως μετά την αποφοίτησή του.

Για αυτό συνεχίζουμε δυναμικά να χτίζουμε ένα ισχυρό δίκτυο συνεργατών που στηρίζουν το σπουδαστή τόσο κατά τη διάρκεια της φοίτησης στη Σχολή όσο και στην ανάπτυξη της καριέρας του.

Μαζί μας θα γίνεις το επόμενο Αστέρι!

Κάνε την εγγραφή σου τώρα!