Η Star Hellas 2017 στην Etoile!

H Μαρία Ψηλού, Star Hellas 2017 & Miss World Greece 2017 βρέθηκε στην Etoile για να μαγειρέψει με τους ταλαντούχους σπουδαστές της Σχολής.

Η ομορφιά συναντά τη γαστρονομία ενώ η Μαρία Ψηλού ετοιμάζει το αγαπημένο της πιάτο υπό την καθοδήγηση του Executive Chef της Etoile, κου Λεωνίδα Φραντζολά, με τη βοήθεια του Στέφανου και του Κώστα, σπουδαστών Μαγειρικής της Σχολής.

Γεύσεις και αρώματα που μας ανοίγουν την όρεξη, μεράκι και κέφι για δημιουργία, και έτοιμο το… ψαρονέφρι à la piquant με βασιλομανίταρα, σπανάκι σοτέ και τρυφερά λαχανικά ατμού, που απ’ ότι μας είπε η Μαρία Ψηλού ήταν και πεντανόστιμο.

Λέτε, η Star Hellas 2017 να αλλάξει καριέρα; Στην Etoile, την κορυφαία Σχολή Γαστρονομίας όλα είναι πιθανά… αρκεί να το έχεις!

Απολαύστε το βίντεο και το πλούσιο φωτογραφικό υλικό και ελάτε να γνωρίσετε από κοντά την ομορφιά της γαστρονομίας!